V JUBILEUSZOWA EDYCJA POLAKA ROKU we WŁOSZECH

V EDYCJA JUBILEUSZOWA 2021 r.

Już po raz piąty Związek Polaków w Kalabrii pragnie docenić i wyróżnić sukcesy Polaków we Włoszech i na świecie( na świecie tylko w V edycji jubileuszowej) i osób szczególnie zasłużonych dla spraw polskich w działalności gospodarczej, naukowej, kulturalnej czy też zawodowej.

Kandydaci mogą zostać zgłoszeni do konkursu za pośrednictwem udostępnionych przez

Organizatora środków komunikacji elektronicznej (strony internetowej) przez:

  1. Stowarzyszenia polonijne, polskie instytucje lub organizacje zarejestrowane we Włoszech lub na świecie.
  2. Obywatela polskiego, na stałe zamieszkującego we Włoszech lub poza granicami.
  3. Organizatorów konkursu.

W celu zgłoszenia kandydata niezbędne jest wypełnienie formularza na stronie internetowej i przesłanie zgłoszenia zawierającego wszystkie wymagane regulaminowo dane na pocztę elektroniczną: polakroku.wlochy@gmail.com .

Warunkiem niezbędnym do przyjęcia zgłoszenia w/w. kandydata jest wyrażenie przez niego zgody na udział w niniejszym konkursie oraz zaakceptowanie warunków regulaminu. W tym celu po otrzymaniu wniosku, organizatorzy Konkursu “Polak Roku we Włoszech” 2021 skontaktują się z nim osobiście. Kandydat zostanie poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą 196/2003, na publikację danych i zdjęć/filmów kandydata na stronie internetowej http://www.polakrokuwewloszech.wordpress.com i na stronie FB Polaka Roku jak i tych wykonanych podczas Gali Finałowej konkursu. Wyrażenie zgody na udział w konkursie wiąże się z osobistym przybyciem lub oddelegowaniem upoważnionego przez kandydata przedstawiciela na Galę Finałową.

Zgłoszenia kandydatów należy składać do 31.08.2021 r.

Poniżej wzory formularzy do ściągnięcia:

form.-polak-roku-2021-organizacja-lub-instytucja

form.-polak-roku-2021-organizator

form.-polak-roku-2021-osoba-indywidualana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1
1
2
3
4
5
6