:Sukces to JA! Joanna Longawa

Rozmowa z Joanną Longawa, która mieszka w Rzymie od 15 lat, gdzie oprócz pracy zawodowej zajmuje się dziennikarstwem. Pisze do luksusowego magazynu polskiego Trendy.Art of living, który jest dostępny w Polsce w sklepach Empik oraz kioskach.
Od 5 lat prowadzi prowadzi swój własny magazyn online w języku angielskim JL INTERVIEWS www.jlinterviews.com, na którym publikuje wywiady z bardziej lub mniej znanymi osobistościami.
Gościnnie pisze także dla portalu dla Polaków we Włoszech „Nasz Świat”. Podczas kwarantanny przeprowadzila serię wywiadów z Polakami ze świata i z Włoch na różne tematy związane z nową sytuacją pt. KWARANTANNA JOANNY.
28 listopada 2020 na włoskim rynku wydawniczym ukazała się jej pierwsza książka w języku włoskim „Le prove dell’esistenza”, która dotyka bardzo smutnego, ale jak aktualnego tematu – przemocy wobec kobiet.
Projekt „Sukces to JA! Rozmowy z Polakami we Włoszech” ma na celu promocję Polaków żyjących we Włoszech, którzy odnieśli sukces na emigracji. Pomysłodawcami projektu są: redakcja portalu informacyjnego dla Polaków we Włoszech „Nasz Świat” (www.naszswiat.it) oraz stowarzyszenie kulturalne „VideoPyja” (videopyja.com).
Wywiad został nagrany w apartamencie Marty Stępień „Conte Vittorio” w Rzymie (viavirginia.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1
1
2
3
4
5
6