„W ambasadorskich salonach odebrali świadectwa – uroczystość absolwentów w Rzymie”

„Absolwenci Lceum Szkoły Polskiej w Rzymie zakończyli ważny etap edukacji” podczas uroczystości zorganizowanej w przepięknych salonach Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Rzymie. W obecności dyrektor Danuty Stryjak oraz przedstawiciela Wydziału Konsularnego i Polonii, pana Radosława Brudnickiego, uczniowie odebrali świadectwa ukończenia nauki. Był to moment pełen wzruszeń, podziękowań i wspomnień, a także dumy z osiągnięć młodych absolwentów. Uroczystość podkreśliła znaczenie polskiej edukacji za granicą oraz więzi łączące młodzież z ojczyzną.

1
1
2
3
4
5
6
Video Pyja - Kronika Polonijna Polonii Europejskiej
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.