„Absolwenci Lceum Szkoły Polskiej w Rzymie zakończyli ważny etap edukacji” podczas uroczystości zorganizowanej w przepięknych salonach Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Rzymie. W obecności dyrektor Danuty Stryjak oraz przedstawiciela Wydziału Konsularnego i Polonii, pana Radosława Brudnickiego, uczniowie odebrali świadectwa ukończenia nauki. Był to moment pełen wzruszeń, podziękowań i wspomnień, a także dumy z osiągnięć młodych absolwentów. Uroczystość podkreśliła znaczenie polskiej edukacji za granicą oraz więzi łączące młodzież z ojczyzną.
BYLIŚMY TAM ..., OSTATNIO DODANE
