Izabela Yamagata ,,Żony Hollywood” w rozmowie z videoPYJA

Izabela Yamagata to piękna kobieta, perfekcyjna pani domu oraz przedsiębiorcza i twardo stąpająca po ziemi matka, żona i babcia. Wierna swoim zasadom, stara się je zaszczepiać dzieciom – córce Laili oraz synowi – Giorgiowi. Lubi mieć wszystko pod kontrolą i jak lwica walczy o swoją rodzinę. Nie wybacza kłamstwa. Ceni lojalność oraz szczerość i sama też jest szczera do bólu. Izabela to zdecydowana przeciwniczka operacji plastycznych. Uważa, że trzeba się starzeć z godnością. Mieszka w przepięknym domu w San Clemente razem z mężem Deanem, córką Lailą oraz wnukiem Christianem. Wnętrza jej rezydencji zachwycają swoją elegancją i smakiem.
Izabela urodziła się w Sokołowie Podlaskim. Przez wiele lat mieszkała w Warszawie i tam też przyszła na świat jej córka Laila. Jej pierwszy mąż był afgańskim dyplomatą. Podczas radziecko-afgańskiej wojny poprosił o azyl polityczny dla swojej rodziny i wkrótce wszyscy razem przenieśli się do Wiednia. W 1983 roku opuścili Europę i z paszportem w jedną stronę ruszyli na podbój Ameryki. Zamieszkali w Nowym Jorku. Jednak Izabela nie czuła się tam dobrze, więc miesiąc później rodzina przeniosła się do Kalifornii. Początkowo razem z córką były bardzo zagubione. Bariera językowa również sprawiała im dużo problemów. Izabela pracowała jako modelka, chodziła na castingi, jednak z racji wieku, możliwości zbyt wielu nie miała. Postanowiła więc na własną działalność, próbując swoich sił na wielu polach. Najpierw otworzyła butik „Izabela Fashion”. Po roku sprzedała go i z zamiarem otworzenia restauracji zapisała się na kurs zarządzania restauracjami i klubami nocnymi. Do realizacji planów restauratorskich niestety nie doszło, gdyż rozwiodła się z mężem i została sama z córką. Musiała więc zadbać o bieżące potrzeby oraz utrzymanie siebie i Laili. Niedługo potem związała się z Włochem, z którym ma syna Giorgio. Po rozpadzie kolejnego małżeństwa Izabela rozpoczęła pracę jako barmanka w hotelu Sheraton. Tam poznała swojego obecnego męża – Deana Yamagatę, z którym są już razem ponad 24 lata. Także zawodowo otworzyła kolejny etap, zakładając szkołę dla modelek „Izel modeling and acting studio”, którą prowadziła z powodzeniem przez kilkanaście lat. Obecnie skupia się na dbaniu o dom, pomaganiu dzieciom i mężowi oraz rozpieszczaniu ukochanej mamy, mieszkającej także w Kalifornii, którą raz na miesiąc zaprasza na tygodniowe wakacje. Wówczas koncentruje się na gotowaniu jej ulubionych potraw oraz spędzaniu z nią jak najwięcej czasu, organizując wspólne wypady do eleganckich restauracji, salonów spa, a także spacerując razem z nią brzegiem oceanu.A co samej Izabeli sprawia najwięcej przyjemności? Uwielbia poznawać kuchnie z różnych stron świata. Jest świetną kucharką i raczy swoich gości wyśmienitymi potrawami. Kocha podróże, które umożliwiają jej realizację wcześniej wspomnianych kulinarnych zainteresowań oraz pozwalają jej wykorzystać znajomość języków. Izabela jest czterojęzyczna. Oprócz polskiego i angielskiego świetnie włada też włoskim oraz farsi, czyli językiem perskim. Dekoracja wnętrz to jej kolejna pasja. Lubi przeprowadzać metamorfozy wnętrz swoim znajomym. Przed snem czyta książki i rozwiązuje polskie krzyżówki. Jest uzależniona od oglądania polskiej telewizji.
American Dream Izabeli z pewnością się spełnił. Jako mała dziewczynka uwielbiała oglądać romantyczne komedie z Doris Day i Rockiem Hudsonem w rolach głównych. I taki scenariusz z happy endem przydarzył się jej we własnym życiu. Najważniejsze jest dla niej zdrowie i szczęście rodziny. Wszystkie ukochane osoby są blisko niej. I choć twierdzi, że kontrolowanie ich życia to jedna z jej wad, to robi to z czystej miłości i szczerej troski. Mogłoby się wydawać, że Izabela osiągnęła i zrealizowała już swoje plany życiowe, a teraz czeka ją tylko spokojna emerytura. Nic bardziej mylnego. Ta kobieta nie potrafi siedzieć bezczynnie. W niedalekich planach ma biznes kosmetyczny do spółki z córką Lailą.

źródło artykułu  http://zonyhollywood.tvn.pl/bohaterki,2959,p/izabela-yamagata,3501.html

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube